Advokátní kancelář Hrdličková legal a NNTB.cz, největší česká služba na řešení oznámení, spouští web whistle-blowing.cz. Jeho cílem je pomoci všem společnostem a organizacím se zavedením systému pro řešení oznámení, a to rychle, levně a maximálně kvalitně. Velká část know-how a materiálů je poskytována návštěvníkům webu zcela zdarma, další část je pak poskytována zdarma zákazníkům Hrdličková legal a NNTB.cz. Nemyslíme si totiž, že by ochrana společnosti a jejích zaměstnanců měla být jen výsadou privilegovaných – naopak, chceme ji zpřístupnit všem bez rozdílu. 

Pokud přemýšlíte, jak zavést systém pro řešení oznámení, tak právě pro Vás jsme připravili sekci Nastavení oznamovacího systému. Popisujeme zde jak kroky nutné pro úvodní nastavení oznamovacího systému, tak kroky pro jeho spuštění a další rozvoj. Nakonec přidáváme i několik osvědčených tipů pro řešení oznámení. 

V sekci Dokumenty pak naleznete výčet a popis všech dokumentů, které potřebujete pro spuštění a provoz oznamovacího systému. U každého z těchto dokumentů pak uvádíme i odkaz na jeho získání. Dokumenty jsou připravené tak, abyste je s minimálními úpravami mohli použít ve Vaší společnosti, můžete si je i libovolně upravovat. 

Na webu budete také nacházet pravidelné aktualitky z oblasti whistleblowingu, aby Vám nic neuniklo. Budeme Vás tak informovat o procesu přijímání českého zákona o ochraně oznamovatelů, o nových rozhodnutích v této oblasti, o konaných webinářích a konferencích apod. 

Leave a Comment